VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 08 Şubat 2019 21:00:39

0 Yorum

AK Parti adayı Ulutaş STK’lılarla buluştu

AK Parti Antalya’nın Kaş Belediye Başkan adayı Mutlu Ulutaş, ilçe başkanlığının da katılımıyla kahvaltılı toplantı düzenledi.

AK Parti Antalya’nın Kaş Belediye Başkan adayı Mutlu Ulutaş, ilçe başkanlığının da katılımıyla kahvaltılı toplantı düzenledi.

Kaş Belediyesi İnceboğaz Sosyal Tesisleri ve Mesire Alanı’nda gerçekleşen toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Aksak ile teşkilat üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileri ve muhtarlar katıldı. 

AK Parti Kaş Belediye Başkan adayı Mutlu Ulutaş toplantıda yaptığı konuşmada 2008 yılında siyasete başladığını hatırlatarak,  "Memleket, millet ve şehrimizin, yaşadığımız coğrafyanın sorunları için çalışmayı kabullendik. 10 yıl öncesine baktığınız zaman o günden bugüne neler yapılmış, neler hayata geçirilmiş bunları açıkça görebiliyoruz. Belki bundan sonraki süreçte de artık değişimi, dönüşümü hızlı gerçekleştirmemiz lazım. Sivil toplum kuruluşlarımızla Kaş'ın hızlı kalkınması için yol haritasını çıkarmamız lazım. Sahaya tam olarak çıkmadan önce aklıselimle sivil toplum kuruluşlarımızla yerel yönetim sürecinde ne yapabiliriz, birlikte bunları konuşalım, önerilerinizi alalım istedik. Hedefimiz güzel bir Kaş, doğru yönetilen bir Kaş. Daha güzel bir Kaş için sizin fikirleriniz bize ışık tutacak. Bu toplantı sadece bir başlangıç, bundan sonraki süreçte de zaman zaman bu şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER