VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 12 Kasım 2018 21:52:41

0 Yorum

Ak Parti Kaş’ta ilk aday adayı

Antalya’nın Kaş ilçesinde faaliyetlerini sürdüren iş adamı Erhan Sarıcaoğlu, belediye başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

Antalya’nın Kaş ilçesinde faaliyetlerini sürdüren iş adamı Erhan Sarıcaoğlu, belediye başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

Kaş’ta Ak Parti’den belediye başkan aday adaylığı için ilk isim belli oldu. İş adamı Erhan Sarıcaoğlu, Kaş Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Sarıcaoğlu başvurusunu Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş’a teslim etti.

Başkan Mutlu Ulutaş, partisinde 31 Mart 2019Yerel Yönetim Seçimlerinde belediye başkanlığı ve meclis üyelikleri için aday adaylık süreci başladığını ifade ederek, “Partimize belediye başkanlığı aday adaylığı ilk başvurusunu Erhan Sarıcaoğlu yaptı, müracaatını aldık. Belediye başkanlıkları için 12 Kasım’a kadar olan başvuru süreci, 16 Kasım saat 17:00’ye kadar uzatıldı. Bu süre zarfında aday adaylarımızın müracaatlarını almaya devam edeceğiz. İnşallah Kaş’ımıza, Antalya’mıza, ülkemize ve milletimize tüm aday adaylarımız hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Erhan Sarıcaoğlu da “Kaş Belediye Başkanlığına hizmet için aday oldum. 54 mahallemizde, yaklaşık 112 yerleşkemizde yeni bir belediye anlayışı getirmek, yeni ve güçlü bir Kaş, yerelde kalkınma için yolumuza devam edeceğiz. Hizmet için yola çıktık. Modern ve yaşanılabilir bir Kaş için merkezde ne varsa mahallelerimizde de o olmak üzere, yolumuza devam edeceğiz. Halkın teveccühünü bekliyorum.” diye konuştu.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER