VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 31 Ekim 2020 16:08:25

0 Yorum

AK Parti Kaş’ta Tülin Tuna güven tazeledi

AK Parti Kaş Kadın Kolları Başkanlığına Tülin Tuna seçildi.

AK Parti Kaş Kadın Kolları Başkanlığına Tülin Tuna seçildi.

Antalya’da AK Parti Kadın Kolları Kaş 6. Kongresi yapıldı. Kaş Belediyesi İnceboğaz Tesislerinde pandemi kurallarına uygun yapılan kongreye, Milletvekili Atay Uslu ve Kemal Çelik, İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz, Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, meclis üyeleri, muhtarlar, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kongrede konuşan Başkan Ulutaş, kadın kollarının kendileri için her zaman öncü kuvvet olduğunu vurguladı.

Bundan sonraki süreçte teşkilat çalışmalarında yerel idare, hükümet, il başkanı, milletvekilleri ve bakanları ile beraber hizmet edeceklerini söyleyen Ulutaş, “Kaşımızın beklentisi ve zaruri olan ihtiyaçlarını gidermek için hep birlikte yol alacağız. Kaş’ın 54 mahallesiyle hizmetlerini yapıyoruz, bundan sonra da halkımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Deprem sürecinde İzmir’in yanında olacaklarını dile getiren Ulutaş, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

İl Kadın Kolları Başkanı Keyik ise AK partinin en önemli yapı taşlarından birinin kadın kolları olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanını Erdoğan’ın 1994’te İstanbul seçimlerinde başlattığı kadın çalışmalarına verdiği yoğun desteğin sürdüğünü kaydeden Keyik,  “Bunu meclisimizde çok net görüyoruz. 101 kadın vekilin 54’ü, AK Partili kadın vekildir. Bu da bizim gücümüzü ve başarımızı gösterir.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından tek aday olarak seçime giren Tülin Tuna, başkan seçildi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER