VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 16 Ocak 2019 22:15:47

0 Yorum

AK Parti seçim koordinasyon toplantısı

Antalya’nın Kaş ilçesinde AK Parti seçim koordinasyon toplantısı düzenlendi.

Antalya'nın Kaş ilçesinde AK Parti seçim koordinasyon toplantısı düzenlendi.

İlçe merkezindeki bir okulda yapılan toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Aksak ile kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle başkanları katıldı.

Toplantıdan konuşan Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, "Bundan beş yıl önce büyük bir heyecan ve hizmet aşkıyla vatandaşın hizmetkarı olma talebiyle yola çıktık. Gazipaşa'dan Kaş'a kadar büyük bir coğrafyada büyükşehir belediyemiz hizmetlerine devam etti ve halen devam ediyor. Kaş'ta yapılan yatırımlardan dolayı büyükşehir belediye başkanım ve ekibine şükranlarımı arz ediyorum. İlçe belediyesi olarak, birçok çalışmada vatandaşın ihtiyacını giderecek şekilde gayrette bulunduk. İlk günkü aşk ve şevkle çalışmalarımıza devam ediyoruz." dedi.

AK Parti Kaş İlçe Başkanı Hüseyin Aksak da 31 Mart seçimlerinin hayırlı olmasını temenni ederek, "İnşallah gerek ilçemiz gerek Antalyamız, bu hizmet kervanı yolunda hep birlikte 31 Mart'tan sonra da devam edecektir." ifadelerini kullandı.

Toplantı basına kapalı devam etti.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER