VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 26 Nisan 2020 11:12:43

0 Yorum

AKSAN’dan ‘doğayla dost olalım’ mesajı

Antalya’da faaliyet gösteren Akdeniz Gençlik Sanat Araştırma ve Eğitim Derneği (AKSAN) Proje Koordinatörü Özer Satılmış Özgüç, bu yıl dünyayı tehdit eden koronavirüs salgınına dikkati çekerek, 2021 yılının dostluk, sevgi ve bar

Antalya’da faaliyet gösteren Akdeniz Gençlik Sanat Araştırma ve Eğitim Derneği (AKSAN) Proje Koordinatörü Özer Satılmış Özgüç,  bu yıl dünyayı tehdit eden koronavirüs salgınına dikkati çekerek, 2021 yılının dostluk, sevgi ve barış yılı olması dileğiyle bir mesaj yayımladı.

AKSAN Proje Koordinatörü Özgüç mesajında, doğanın düzenini bozmadıkça kendini sürekli yaşatmaya programladığını vurgulayarak, “Bozarsanız ne olur? İşte koronavirüs illeti bunu çok güzel göstermektedir. Bir daha böyle illetlerle karşılaşmamak için doğayla dost olalım.” dedi.

Rant elde etmek için doğadaki eko sistemin bozulmaması uyarısında bulunan Özgüç, “Doğa, insan eliyle yok edilmedikçe kendini sürekli yenileyebilen özelliğe sahiptir. Bakınız, Haliç’te yunuslar görüldü. Deniz trafiği doğayı kirletmiyor, yunuslar da yaşama imkanı buluyor ve Haliç’e kadar geliyor. Afrika’da Cape Town’da ise penguenler dolaşıyor. Örnekleri çoğaltmak mümkün. Doğa, düzenini bozmadıkça kendini sürekli yaşatmaya programlanmıştır. Bozarsanız ne olur? İşte koronavirüs illeti bunu çok güzel göstermektedir. Bir daha böyle illetlerle karşılaşmamak için doğayla dost olalım. Zira, doğayı korumak aklın gereğidir.” ifadelerini kullandı.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER