VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 26 Ekim 2019 21:00:18

0 Yorum

Altın Portakal’da kortej coşkusu

Antalya Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde bu yıl 56’ncısı düzenlenen Altın Portakal Film Festivali, geleneksel kortej geçişiyle başladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde bu yıl 56’ncısı düzenlenen Altın Portakal Film Festivali, geleneksel kortej geçişiyle başladı.

Türkiye’nin en uzun soluklu sinema etkinliği Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde kortej coşkusu yaşandı. Cam Piramit önünden başlayan kortej, Antalya Kültür Merkezi, Yüzüncü Yıl Bulvarı, Anafartalar (Güllük), Cumhuriyet, Atatürk ve Işıklar Caddesi güzergahından devam ederek, eski belediye binasında son buldu.

Kortejde, Salih Güney, Selma Güneri, Yusuf Sezgin, Özlem Yıldız, Burak Hakkı, Füsun Demiral, Defne Yalnız, Ayten Ustaoğlu, Şehnaz Çakıralp, Cemal Hünal gibi ünlü isimler yer aldı. Kortejin en önünde klasik otomobilde Salih Güney ve Selma Güneri ile birlikte yer alan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek kalabalığı selamladı.

30 klasik otomobil, kortej tırları, gezi otobüsleri ve festival temalı özel tasarımlı araçların yer aldığı 6 kilometrelik kortejde, festival bando takımı, DJ performansı ve ünlü film karakterlerinin maskotları renkli görüntüler oluşturdu. Yürüyüşte sinema ve televizyon dünyasının yıldız isimleri Antalyalıları selamladı, karanfil dağıttı. Antalya Emniyet Müdürlüğünce başlatılan ‘Hayatıma kastım yok kaskım var’ projesi kapsamında trafik polisleri de kortejde yer aldı.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER