VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 05 Eylül 2020 18:50:38

0 Yorum

Antalya’da AK Parti ilçe başkanı koronavirüse yakalandı

AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, yapılan yeni tip koronavirüs (kovid-19) test sonucunun pozitif olduğunu bildirdi. Geçen hafta eşi ve oğlunun da koronavirüse yakalandığını aktaran Sancaktar, Korkuteli Devlet Hastanesi’

AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, yapılan yeni tip koronavirüs (kovid-19) test sonucunun pozitif olduğunu bildirdi. Geçen hafta eşi ve oğlunun da koronavirüse yakalandığını aktaran Sancaktar, Korkuteli Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındığını belirtti.

Koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını sosyal medya hesabından duyuran Sancaktar, şu ifadelere yer verdi:

“Ne yazık ki artık ben de pozitif bir vaka olarak, (pazartesi günü itibarıyla) Korkuteli Devlet Hastanesi'nde tedavi altındayım. Şimdi daha iyi anlıyorum ki, bu hastalığa yakalananlar maalesef her aşamasında elinde olmayan zorlu bir süreç yaşıyor. Onun için ne olursa olsun uyarıları dikkate alalım, sağlığımızın kıymetini bilelim. Ben çok şükür ki iyiyim, eşim ve oğlumun da sağlık durumları gayet iyi, evdeler, inşallah hep birlikte daha da iyi olacağız. Lütfen maske, mesafe, hijyen kurallarına maksimum seviyede uyalım, asla ihmal etmeyelim."

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER