VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 13 Mart 2020 15:32:39

0 Yorum

Antalya’da korona seferberliği

Antalya Büyükşehir Belediyesi, yeni tip korona virüs ile ilgili önlemleri daha da artırdı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs ile ilgili önlemleri daha da artırdı.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, virüs ile ilgili önlemler kapsamında konut aboneliklerinde su borcu olan vatandaşlar için iki ay boyunca su kesintisine gidilmeyeceği, tüm sosyal etkinliklerin iptal edildiği kaydedildi.

Virüsle mücadelede hijyenin sağlanması için tedbir olarak Antalya’da su kesintisine gidilmeyeceği belirtilen açıklamada, iki hafta süreyle belediyenin tüm kültür ve sanat etkinliklerinin iptal edildiği bildirildi. Bu kapsamda ATASEM, ATABEM, İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, belediye kreşleri, aile toplum merkezleri, Engelli Rehabilitasyon Merkezi ve ASFİM kursları eğitime ara verdi. Oyuncak Müzesi, Doğan Hızlan Kütüphanesi, Oyuncak Kütüphanesi, Zıp Zıp Park ve Okullar Ligi de tatil oldu. Konser, söyleşi gibi tüm kültürel ve sanatsal faaliyetlere ara verilirken, Antalya Şehir Tiyatroları da oyunlarını erteledi.

Öte yandan, kültür merkezleri, müzeler, kapalı ortamlar ilaçla dezenfekte edilirken, toplu ulaşım araçları, servisler ve durakların temizlenmeye devam edildiği aktarıldı.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER