VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 10 Kasım 2018 18:41:08

0 Yorum

Antalyaspor’a haciz müzekkeresi

Antalyaspor Kulübü internet sitesinden yaptığı açıklamada, iki haciz müzekkeresiyle banka hesaplarının işlem yapılamaz hale geldiğini bildirdi.

Antalyaspor Kulübü internet sitesinden yaptığı açıklamada, iki haciz müzekkeresiyle banka hesaplarının işlem yapılamaz hale geldiğini bildirdi.

Antalyaspor’un 12. haftada pazar günü oynayacağı Akhisarspor karşılaşması öncesi yaşanan bazı gelişmelerin kendilerini üzdüğü ve derinden yaraladığı belirtilen açıklamada, son günlerde yaşanan bazı olumsuzlukların kamuoyunca bilinmesi gerektiğine inandıkları kaydedildi.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Yönetimimizin göreve geldiği günden itibaren kamuoyunda, camiada ve futbol dünyasında yarattığı güven ortamının etkisi, saha sonuçları ve tribündeki doluluğun her geçen gün artmasıyla net olarak görülebilmektedir. Futbolcularımıza ve kulüp personelimize alacaklarının bir kısmının ödeneceği sözünü verdik. Maddi kaynak yarattık. Ne var ki ödeme yapmamız, her fırsatta Antalyaspor sevdalısı olduğunu söyleyenler tarafından engellendi.

Son dakikada haciz

Tarafımızdan verilen sözün yerine getirilmesine dakikalar kala, saat tam 16:40’ta iki haciz müzekkeresiyle banka hesaplarımız işlem yapılamaz hale gelmiştir. Son dakikada haciz uygulaması yapan kişilerden birisinin her fırsatta Antalyaspor sevdalısı olduğunu söyleyen, Antalya’nın öz evladı olmakla övünen önceki dönem başkanımız Cihan Bulut, diğerinin yönetiminden Şükrü Ülker olması camiamızı derinden yaralamıştır. Söz konusu haciz uygulaması 216 bin lirası Cihan Bulut’a, yapılandırılmış, yarısı tamamlamış ve ödemeleri devam eden 1 milyon 700 bin lirası Şükrü Ülker’e ait olmak üzere toplam 1 milyon 916 bin lirayı kapsamaktadır. İsimlerin gelip geçici, kurumların kalıcı olduğunun altını çizerek verilen zararı yönetimimize değil, direkt olarak Antalyaspor’a, Antalya’nın en büyük markasına ve çok daha önemlisi kulübümüzün geleceğine vurulan bir darbe olarak görmekteyiz.

Kamuoyu takdiri

Bütün bir şehir Süper Lig üçüncüsü Antalyasporumuzun etrafında kenetlenmiş ve kritik karşılaşmaya odaklanmışken, böyle bir açıklamayı hiç yapmamış olmayı dilerdik. Ancak iyi niyetten yoksun bu girişimlere rağmen, bizler kulübümüzü en üst noktaya çıkarmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Antalyaspor’u zor durumda bırakmak, yönetimimizin kamuoyunda yarattığı haklı güven duygusunu yok etmek için yapılan bu girişimi ve yaratacağı sonuçları çok değerli Antalyaspor taraftarlarının, camiamızın ve kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.”

(Kaynak: antalyaspor.com.tr)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER