VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 03 Ekim 2020 22:22:49

0 Yorum

Antalyaspor’dan ‘seyirci’ tepkisi

Antalyaspor, “Hani ligin ilk yarısında müsabakalar seyircisiz oynanacaktı? Meğer maçlar seyircili oynanmaya başlamış da haberimiz olmamış.”

Antalyaspor, “Hani ligin ilk yarısında müsabakalar seyircisiz oynanacaktı? Meğer maçlar seyircili oynanmaya başlamış da haberimiz olmamış.”

Antalyaspor Kulübü, Yeni Malatyaspor’la deplasmanda oynadıkları maçta kent protokolü ve ev sahibi ekibin yönetim kurulu dışında, 100'den fazla taraftarın ve amigoların akredite edilerek, formalarıyla tribüne alınmasına tepki gösterdi.

Kırmızı beyazlı kulübün sosyal medya hesabından ‘iyi seyirler’ başlığıyla yapılan açıklamada, Antalyaspor’un sahada kazanan Yeni Malatyaspor teknik ekibini ve futbolcularını kutladığı, ancak kutlamanın saha içiyle sınırlı kalacağı belirtildi.

Açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

“Hani ligin ilk yarısında müsabakalar seyircisiz oynanacaktı? Meğer maçlar seyircili oynanmaya başlamış da haberimiz olmamış. Nerede kaldı insan sağlığına verilen önem ve değer? Uyarılarımız sonrası gerekli tespitte bulunan müsabakanın TFF temsilcileri Mustafa Yılmaz, Osman Yıldırım ve Mehmet Altındağ, karşılaşmanın akreditasyon listesinden bu iddiamızı rahatlıkla tespit edip gereğini yapmalıdır. Bizler de bunun takipçisi olacağız. Eğer ihtiyaç duyulursa, elimizde bulunan fotoğrafları TFF yönetimi ile paylaşmaktan imtina etmeyeceğimizin bilinmesini isteriz."

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER