VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 27 Mart 2019 10:00:21

0 Yorum

‘Asıl işim muhtarlık olacak’

Antalya’nın Kaş ilçesi Andifli Mahallesi (Merkez) muhtar adayı Mustafa Çerçi, “Muhtar olduğum takdirde mahallem için 24 saat esasıyla çalışacağım.”

Antalya’nın Kaş ilçesi Andifli Mahallesi (Merkez) muhtar adayı Mustafa Çerçi, “Muhtar olduğum takdirde mahallem için 24 saat esasıyla çalışacağım.”

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız veren Kaş Merkez muhtar adayı Mustafa Çerçi, mahallenin yıldan yıla büyümesine rağmen gerekli hizmetlerin gelmediğini düşünenlerin sesi olarak yola çıktığını söyledi.

İşinin ehli muhtar

Mahallenin gelişmesi için hırsını, çalışkanlığını ve takipçiliğini ortaya koyacağını belirten Mustafa Çerçi, “Sizler hizmetlerin en güzeline layıksınız. Biliyorum ki, siz dürüst, şeffaf, sözüne sadık, vaatlerini yerine getiren, yerine getirmeyeceği şeyleri vaat etmeyen, vatandaşların hakkını yemeyen, her zaman ve her ortamda kendisinden hesap sorulmasını isteyebilecek kadar alnı açık, yetenekli ve girişimci, işinin ehli bir muhtar istiyorsunuz. Beni tanıyan herkes de bana inandığı için bu yola çıktım.” dedi.

Söz veriyorum

Çerçi, mahalledeki eksiklikleri ve yapılması gerekenleri bilen biri olarak bunu en iyi yapacak kişinin kendisi olduğuna dikkati çekerek, “Mahallemizdeki yaşam kalitesini artırmak, ihtiyaç sahibi kişileri hakkaniyetle seçerek gerekli desteği sağlamak en önemli görevlerim olacaktır. Muhtar olduğum takdirde mahallem için 24 saat esasıyla çalışacağım. Muhtarlık, mahallem için asıl isim olacak. Hizmetimi klasik muhtarlık anlayışından çıkararak günümüze uygun şekilde hızlı, birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğim. Hizmet ve sorunların çözümü için kamu, yerel yönetim ve sivil yönetim kuruluşlarıyla işbirliği içinde sorunların çözülmesi için gayret edeceğiz. Kendim için ailem için ve en önemlisi mahallem için çok çalışacağıma söz veriyorum.” diye konuştu.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER