VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 23 Ekim 2019 11:10:43

0 Yorum

Barış Pınarı harekatına su altından anlamlı destek

Antalya’nın Kaş ilçesinde fotoğraf sanatçıları su altında Mehmetçik’e destek pankartı açarak, selam gönderdi.

Antalya’nın Kaş ilçesinde fotoğraf sanatçıları su altında Mehmetçik’e destek pankartı açarak, selam gönderdi.

Kaş’ta kaymakamlık, belediye ve Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’nun işbirliğinde düzenlenen Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası’na katılan fotoğraf sanatçıları su altında pankart açarak, Barış Pınarı harekatına destek verdi.

Kaş’ın Güvercin Adası açıklarında 20 metre derinlikte bulunan tank batığının önünde sanatçılar,  “Kalbimiz ve dualarımız Barış Pınarı harekatında görev alan askerlerimizle” yazılı pankart açtı.

Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan yaptığı açıklamada, açılan bu pankartla Barış Pınarı harekatına su altından anlamlı bir destek vermek istediklerini söyledi.

Turizm sektörünün çeşitlenmesi ve dalış turizminin gelişmesi çalışmaları kapsamında, Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun destekleriyle 2017 yılında Kaş’ın Güvercin Adası açıklarında Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait 45 tonluk 1960 model tankın batırıldığını hatırlatan Kaymakam Akhan, “ İlçemizde geçtiğimiz hafta düzenlenen Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası yarışlarına katılan fotoğraf sanatçılarıyla bu tank batığının önünde, Barış Pınarı harekatına su altından anlamlı bir destek vermek istedik. Kahraman Mehmetçiklerimizin yanındayız. Buradan onlara selam gönderiyoruz.” dedi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER