VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 13 Şubat 2020 13:43:10

0 Yorum

Başkan Böcek Kaş terminalini inceledi

Türkiye’nin 2020 Turizm Yılı teması olan Patara Antik Kenti’ni gezen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kaş Otobüs Terminalinde incelemelerde bulundu.

Türkiye’nin 2020 Turizm Yılı teması olan Patara Antik Kenti’ni gezen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kaş Otobüs Terminalinde incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin 2020 Turizm Yılı teması olarak açıkladığı Kaş’ın Patara Antik Kenti’ni ziyaret eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhitin Böcek, “Dünyanın ilk demokratik meclisine ev sahipliği yapan Likya medeniyetinin başkenti Patara, eşsiz doğasıyla binlerce yıllık tarihiyle tüm dünyanın gözbebeği olacak. 2020 Patara Yılı’nın ülkemize, Antalyamıza ve turizm sektörüne hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Başkan Muhittin Böcek, eksiklerinin tamamlanmasının ardından geçtiğimiz aralık ayında faaliyete geçen Kaş Otobüs Terminalinde de incelemelerde bulundu. Terminaldeki acentelerin bürolarını ziyaret eden Başkan Böcek, yolcularla sohbet etti. Burada muhtarlarla da görüşen Başkan Böcek, sorun, talep ve önerilerini dinledi.

Seçim sürecinde verdikleri sözleri yerine getirmek için gece gündüz çalıştıklarını anlatan Böcek, “Geçmiş dönemde hizmeti olan herkese teşekkür ediyoruz. Yanlış projeleri durdurduk. Ranta dönük değil halka dönük olan projeleri devam ettireceğiz. Sari yıllara göre 505 milyon lira yatırım bedelli Kınık Hali Projesini durdurduk. Projeyi revize edip, yatırım bedelini 50 milyon lira civarına düşürdük. Eksiltmeli olarak hayata geçirebiliriz. Üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Kaş Organize Sanayi ile ilgili Kaş Belediyesi ve STK’larla istişarelerimiz sürüyor.” diye konuştu.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER