VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 28 Ağustos 2020 19:47:27

0 Yorum

“Başkan Böcek’in sağlık durumu iyiye gidiyor”

CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedavisi gören Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumuna ilişkin söylentilerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi. Bayar, “Başkan Böcek??

CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedavisi gören Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumuna ilişkin söylentilerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi. Bayar, “Başkan Böcek’in sağlık durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor.” dedi.

İl Başkanı Bayar yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde Başkan Böcek’in sağlık durumu üzerinden Antalya kamuoyunu meşgul eden, hiçbir dayanağı olmayan, gerçek dışı, sansasyonel dedikodu ve haberler dolaştığını kaydetti.

İl Başkanlığı olarak Başkan Böcek'in sağlık durumunu ilk günden beri takip ettiklerini belirten Bayar, şu ifadeleri kullandı:

“Aldığımız bilgiler doğrultusunda, sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiğini, tüm değerlerinin normal olduğunu, en kısa zamanda görevinin başında olacağını kamuoyu ile paylaşıyoruz. Basında ve kamuoyunda dolaşan söylentilerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyundan beklentimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’in sağlık durumu ile alakalı, İl Başkanlığımız ve Büyükşehir Belediyesi yetkililerimiz dışında yapılan açıklamalara, asılsız iddialara ve yaratılmaya çalışılan algıya itibar etmemeleridir.”

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER