VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 21 Şubat 2022 18:00:56

0 Yorum

Başkan Ulutaş: Gönülden çalışıyoruz

Kaş Belediyesinin istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, toplantıda yaptığı konuşmada, Kaş’ta hizmet üretmeye, standardı yüksek personel yönetimi oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.

Üç yıl önce gerçekleşen seçimler sonrası çalışma başlattıklarını hatırlatan Başkan Mutlu Ulutaş, belediyenin zahmetli bir çalışma alanı olduğunu vurguladı.

Kaş Belediyesi ekipleriyle sahada

Başkan Ulutaş, belediyenin müdürlüklerine, hizmet birimlerine ve çalışanlarına teşekkür ederek, “Görev aldığımız günden bugüne kadar çok yoğun bir süreç geçirdik. Pandemi süreci hepimizi yordu, belediyenin dışındaki kurumlar çalışmalarını minimize etti. Kaş Belediyesi, bu dönemde de tüm ekibiyle sahada yer aldı. Verdiğimiz sözü yerine getirmek, Kaş’ta hizmet üretmek, vatandaşımızın memnuniyetini sağlamak adına çalışıyoruz.” dedi.

Standardı yüksek personel ve marka

Standardı yüksek personelin önemine dikkati çeken Başkan Ulutaş, “Kaş Belediyesinin bir çalışanı olmanız, size hem bir marka değeri yaratacak hem de referans olarak değerlendirilmenizi sağlayacaktır. Vatandaşa hizmetin yanı sıra, belediyenin itibarını yükselten personel yönetimi oluşmasına uğraşıyoruz. Bu manada daha sık bir araya gelmemiz gerekiyor, pandemi sürecinde bunu çok yapamadık, bundan sonraki süreçte birbirimize daha çok vakit ayıracağız. Toplantılar, organizasyonlar yapacağız, çünkü bu birlik beraberlik, bu ahenk oluştu. Gönülden çalışıyoruz. Amacımız verimli olmaktır.” ifadelerini kullandı.

Çalışanın emeğini, değerini bildiklerini anlatan Başkan Ulutaş, “Kaş Belediyesinin logosu kıymetlidir. Her biriniz, belediyeyi temsil ediyorsunuz. Bunun bilinciyle sahadaki davranışlarınız, vatandaşa yaklaşımlarınız önem taşıyor.” diye konuştu.

Belediyenin Ova mahalle kademesinde yapılan toplantıya, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve personel katıldı.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER