VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 09 Kasım 2020 22:57:42

0 Yorum

Birgül Erken 10 Kasım’a özel dalış yaptı

Antalya’nın Kaş ilçesinde serbest dalış rekortmeni milli sporcu Birgül Erken, 10 Kasım’a özel denizde Türk bayrağı ve Atatürk görseli açtı. 10 metre derinliğe dalış yaparak, Atatürk’e saygı duruşunda bulundu.

Antalya’nın Kaş ilçesinde serbest dalış rekortmeni milli sporcu Birgül Erken, 10 Kasım’a özel denizde Türk bayrağı ve Atatürk görseli açtı. 10 metre derinliğe dalış yaparak, Atatürk’e saygı duruşunda bulundu.

Kaş Belediyesi İnceboğaz Tesislerinde 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası nedeniyle program düzenlendi.

Programda, rekortmen sporcu Birgül Erken, çocuklar ve gençler ile denizde 2 dakika saygı duruşu sonrası, Türk bayrağı ve 10 metrekarelik Atatürk görseli açtı.

Ardından Erken, dünya serbest dalış rekortmeni Ufuk Koçak ve bir grup dalgıcın eşliğinde 10 metre derinliğe dalış yaparak, 30 metrekarelik Atatürk posteri önünde 1 dakika saygı duruşunda bulundu.

Program sonunda konuşan Erken, Atatürk’ün hatırası önünde saygıyla eğildiklerini, suyun altında nefeslerini tutarak Atatürk’ü selamlamak istediklerini söyledi.

Çocuklara ve gençlere bu etkinliğin önemini anlatan Erken, “Ulu Önderimizi yasla değil, bilinçle ve saygıyla anmalıyız. Siz Türk gençlerine güvenen Ata’mızın yolundan hiçbir zaman ayrılmadan, akılla bilimle ve vicdanımızla yürümeye devam etmeliyiz.” dedi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER