VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 23 Şubat 2019 11:33:11

0 Yorum

Böcek: Ben, sen yok, biz birlikte yaparız

Antalya Konyaaltı Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, “Ben, sen yok, biz birlikte yaparız.” dedi.

Antalya Konyaaltı Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, “Ben, sen yok, biz birlikte yaparız.” dedi.

Antalya’nın Kaş ilçesinde Millet ittifakı seçim koordinasyon merkezi törenle açıldı.

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, Millet ittifakı Kaş Belediye Başkan adayı Hayri Süt’ün seçim koordinasyon merkezi açılışı ve aday tanıtım törenine katıldı.

Kaş’ta coşkuyla karşılanan Başkan adayı Muhittin Böcek burada yaptığı konuşmada, “Ben, sen yok, biz birlikte yaparız.” dedi.

Antalya’nın en önemli projelerine imza attıklarını ve hizmetlerine devam edeceklerini belirten Muhittin Böcek, “Katılımcı yönetim anlayışımızla bugüne kadar çalıştık, bundan sonra da devam edeceğiz. Belediyelerimizi bu güne kadar ötekileştirmedik. 25 yıldır kimseyi işten çıkarmadık, bundan sonra da çıkarmayacağız. Ben, sen yok, biz birlikte yaparız.” diye konuştu.

Belediye Başkan adayı Hayri Süt de “Her derde derman belediyecilik anlayışımızla Kaş’ımıza hizmet etmeye geliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Muhittin Böcek, Kaş Belediye Başkan adayı Hayri Süt ve meclis üyesi adaylarıyla vatandaşları selamladı.

CHP İlçe Başkanlığı önünde düzenlenen törende Antalya Milletvekili Cavit Arı ve Aydın Özer, İl Başkanı Ahmet Kumbul, Kadın Kolları İl Başkanı Nilüfer Deveci, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, Kaş Belediye Başkan adayı Hayri Süt ile meclis üyesi adayları da hazır bulundu.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER