VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 02 Temmuz 2019 17:50:15

0 Yorum

Böcek’in Kaş ilçe buluşması

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ’Yerelden kalkınma, yerinden yönetim’ anlayışıyla başlattığı ilçe buluşmalarına Kaş ile devam etti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 'Yerelden kalkınma, yerinden yönetim' anlayışıyla başlattığı ilçe buluşmalarına Kaş ile devam etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanya’yla başlayıp Kemer’le devam ettiği 'Yerelden kalkınma yerinden yönetim' ziyaretlerini Kaş’la sürdürdü. Başkan Böcek, turizmin eşsiz ilçesi Kaş ziyaretlerine ilk olarak Kaymakam Ulaş Akhan’la başladı. Başkan Böcek, Kaş'la ilgili sorunları yerinde görmek ve incelemek üzere ASAT Genel Müdürü, genel sekreter yardımcıları, daire başkanları ve sorumlu müdürlerle Kaş'a geldiklerini belirterek, "Kaş’la ilgili sizlerle neler yapabiliriz, hem fikir alışverişinde bulunalım hem ziyaret edelim istedik." dedi.

Kaymakam Akhan da ziyareti için Başkan Böcek'e teşekkür etti, görevinde başarılar diledi. "Hepimiz Antalyamıza hizmetle mükellefiz" diyen Kaymakan Akhan, Kaş'ın özellikle turizm ve tarımda ülke ekonomisine ciddi katkılar sunan bir ilçe olduğunu belirterek, ilçenin bu iki alanda sahip olduğu potansiyeli daha da yukarıya taşımak istediklerini ifade etti.

Destek sözü verdi

Kaş'ın Antalya'nın en özel ve en güzel ilçelerinden biri olduğunu kaydeden Başkan Böcek de Kaş'ın tarım ve turizmde daha ileri noktada olması adına Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği verme gayretinde olacaklarını söyledi.

Başkan Böcek, AK Partili Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş'ı da ziyaret ederek, yeni görevinde başarı temennisinde bulundu.

Başkan Ulutaş'a misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Böcek, "Birlikte yapacak çok işimiz var. Seçim sürecinde kimseyi ayrıştırmadan hizmet edeceğimi söylemiştim. Antalya'mızda ilk ziyaretimi MHP'li Alanya Belediye Başkanı'na yaptım. Daha sonra Kemer'de DSP'den belediye başkanı seçilen Necati Topaloğlu'nu ziyaret ettim. Siz de AK Parti'den Kaş Belediye Başkanı oldunuz. Üçüncü ziyaretimi de buraya yaptım. Kendi partili belediyelerimize daha sonra uğrayacağım. Yani kısacası hiç kimseyi ötekileştirmeden hep birlikte ben sen yok biz varız, biz birlikte yaparız anlayışıyla çalışmalarımızı yapacağız." ifadelerini kullandı.

Pozitif ayrımcılık istedi

Kaş Belediye Başkanı Ulutaş da Başkan Böcek'e ziyareti için teşekkür ederek, "Bizler de sizi Kaş'ta görmekten, ağırlamaktan memnunuz. Büyükşehir büyük bir belediye. Kaşımızdaki hizmet devamlılığının sağlanmasını bekliyoruz. Bu konuda da sizden Kaş'a pozitif ayrımcılık bekliyoruz. Sizin içten samimi konuşmalarınızda da bunun süreceğine yürekten inanıyorum. Kaşımızı önemsediğiniz için de çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Başkan Böcek Kaş merkezindeki esnafı da ziyaret ederek, bereketli bir turizm sezonu geçirmelerini diledi.

(ABB)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER