VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 29 Ocak 2019 13:11:48

0 Yorum

‘Boot Duesseldorf’ tamamlandı

Almanya’nın Düsseldorf kentinde 19-27 ocak tarihleri arasında bu yıl 50’ncisi düzenlenen Uluslararası Boot ve Su Sporları Fuarı tamamlandı. Antalya’nın Kaş ilçesi, Uluslararası Yatçılık Fuarı’nda temsil edildi.

Almanya'nın Düsseldorf kentinde 19-27 ocak tarihleri arasında bu yıl 50'ncisi düzenlenen Uluslararası Boot ve Su Sporları Fuarı tamamlandı. Antalya’nın Kaş ilçesi, Uluslararası Yatçılık Fuarı’nda temsil edildi.

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası (İMEAK DTO) ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın organizasyonuyla Türkiye'den 30 şirket fuara katıldı.

73 ülkeden iki bin ayrı şirketin katıldığı Uluslararası Yatçılık Fuarı’nda Yat Charter, Aksesuar, Motor, Kurtarma Sistemleri, Dalış Takımları, Yedek Parça, Balıkçılık Araç Gereçleri ve benzeri ürünler yer aldı. 15 ayrı salonda sergilenen tekneler, dalgıç ve su sporları ile su sporları için özel aksesuarlar ve kıyafetler farklı programlarla fuar alanında tanıtıldı.

Fuarda Kaş standını temsil edenlerden yatçılık firması sahibi Ergun Dündar, “Dünyanın en büyük denizcilik fuarı Düsseldorf Boat Show’da özellikle doğa, dalış ve deniz turizmiyle Kaş ve Kekova’yı yüzlerce ziyaretçiye tanıttık. Kaş daha çok tanıtılmalı ancak bu fuarın katkı sağlayacağını ümit ediyorum. İsterdik ki, Kaş’tan çok sayıda turizmci, dalgıç okulu temsilcisi, yatçılık ve turizm acentası buradaki organizasyona katılsın.” dedi.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER