VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 19 Nisan 2020 18:18:39

0 Yorum

Büyükşehir’den 23 Nisan için bayrak seferberliği

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılışının 100. yılı için bayrak seferberliği başlattı. Büyükşehir ekipleri koronavirüs tedbirleri nedeniyle 23 Nisan coşkusunu evlerinde yaşayacak çocuklar

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılışının 100. yılı için bayrak seferberliği başlattı. Büyükşehir ekipleri koronavirüs tedbirleri nedeniyle 23 Nisan coşkusunu evlerinde yaşayacak çocuklar ve vatandaşlar için ev ev gezerek, Türk bayrağı dağıtıyor.

Büyükşehir Belediyesi, Başkan Muhittin Böcek’in talimatıyla TBMM’nin açılışının 100. yılı ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlamak için bayrak seferberliği başlattı. Büyükşehir ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında bayramı evlerinde kutlayacak çocuklar ve vatandaşların bayram coşkusunu en güzel şekilde yaşaması için ev ev dolaşarak, binlerce bayrak dağıtımı yapıyor.

Kent merkezinde mahalleleri dolaşan zabıta ve dağıtım ekipleri kapıları çalarak, vatandaşlara Türk bayrağı hediye ediyor. Türk bayrağını alanlar büyük mutluluk yaşarken, şimdiden bayram heyecanı yaşıyor.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER