VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 25 Şubat 2020 14:19:09

0 Yorum

Can suyu öğrencilerin yüzünü güldürdü

Antalya’daki üniversitelerde eğitim gören öğrenciler Can suyu projesi kapsamında her ay 5 metreküp suyu bedava kullanıyor.

Antalya’daki üniversitelerde eğitim gören öğrenciler Can suyu projesi kapsamında her ay 5 metreküp suyu bedava kullanıyor.

Büyükşehir Belediyesinin 5 tona kadar su kullanımının ücretsiz olduğu Can suyu projesi üniversite öğrencilerinin bütçesine katkı sağlıyor. ASAT’ın Can suyu projesinden yararlanan Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinden Gürkan Ulusoy, projenin öğrenci bütçesine ciddi katkı sağladığını söyledi. Hatice Akkılıç ise öğrenci dostu bu proje için Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiğini dile getirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de öğrencilere yönelik desteklerinin süreceğini belirterek, “Görev süremiz boyunca geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin yanında yer alacak ve onları her alanda destekleyecek projelere imza atmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Can suyu projesinden yararlanmak isteyen üniversite öğrencilerinin tüm ASAT noktalarına başvuruda bulunabileceği bildirildi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER