VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 16 Şubat 2019 16:15:30

0 Yorum

Çavuşoğlu: Diğer ittifaka ülkeyi teslim eder misiniz?

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Vatanını milletini seven Kaş’lılar; PKK’lıların, HDP’lilerin, TİKKO’cuların, DHKP-C’cilerin, bilumum ne kadar terörist varsa içinde olduğu bir ittifaka bu ülkeyi, bu şehirleri teslim ede

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Vatanını milletini seven Kaş’lılar; PKK’lıların, HDP’lilerin, TİKKO’cuların, DHKP-C’cilerin, bilumum ne kadar terörist varsa içinde olduğu bir ittifaka bu ülkeyi, bu şehirleri teslim eder misiniz?” dedi.

Antalya’nın Kaş ilçesinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, cumhur ittifakı seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı.

Cumhur ittifakı Kaş seçim koordinasyon merkezi düzenlenen tören ile açıldı. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Kaş Belediye Başkanlığına aday olan Mutlu Ulutaş, seçim çalışmalarını bu ofisten yürütecek. Atatürk Bulvarı’ndaki kavşak yakınında bulunan seçim ofisinin açılış törenine Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Milletvekilleri Kemal Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu, Mustafa Köse, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Belediye Başkanı Halil Kocaer, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Aksak, MHP İlçe Başkanı Cemil Kolak, Belediye Başkanı adayı Mutlu Ulutaş, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu yaptığı konuşmada, Kaş’ta olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, Belediye Başkanı Kocaer’e Kaş’a yaptığı hizmetleri için teşekkür etti.

Kaş seçim koordinasyon merkezinin açılışını yapacaklarını kaydeden Çavuşoğlu, “Bu ofisimizle tüm Kaş’ta kadın kollarımız, gençlik kollarımız, mahalle başkanlarımız, gönüllülerimiz, teşkilatlarımız, Milliyetçi Hareket Partisi’nin ilçe başkanı ve teşkilatlarıyla ülküdaşlarımız ve tüm gönül dostlarımızla Kaş’ı seven herkesle gece gündüz çalışacağız ve inşallah cumhur ittifakı olarak burada yola devam diyeceğiz, hizmete devam diyeceğiz.” diye konuştu.

Hangi ittifak Kaş’a hizmet edebilir?

Vatandaşlarımız iki tane ittifak var, hangisi Kaş’a hizmet edebilir, hangisinin adayı Büyükşehir Belediye Başkanı olarak tüm Antalya’ya ve Kaş’a hizmet yapar, bunu çok iyi görüyorlar ve hesabını yapıyorlar. Siz Menderes Türel’den daha iyi hizmet yapabilecek birisini görüyor musunuz? Herhangi bir projeyle karşınıza çıkan var mı? Kaş’ı, Mutlu Ulutaş’ın dışında mutlu edecek bir belediye başkan adayı görüyor musunuz? Cumhur ittifakının, milletin bekası için devletin geleceği için güçlü yarınlar için ve hedeflerimize ulaşmak için devlet olarak, millet olarak kurulduğunu biliyorsunuz değil mi? Peki, karşıda PKK’nın içinde olduğu ittifaka destek verir misiniz? Vatanını, milletini seven Kaş’lılar; PKK’lıların, HDP’lilerin, TİKKO’cuların, DHKP-C’cilerin, bilumum ne kadar terörist varsa içinde olduğu bir ittifaka bu ülkeyi, bu şehirleri teslim eder misiniz?” dedi.

Bu seçimin daha önemli olduğunu anlatacağız

Vatandaşlardan hayır cevabını alan Çavuşoğlu, “Milletimiz bunu söylüyor zaten. Bu seçimin Türkiye’nin geleceği ve istikrarı bakımından daha önemli olduğunu anlatacağız. 31 Mart’ta güzel haberleri Kaş’tan bekliyoruz. Tüm Antalyalılar olarak da ilçelerimizle beraber güzel haberi Ankara’ya göndereceğiz, dünya görecek. Her seçimde olduğu gibi hep sizlere güvendik, sizlerle beraber çalıştık ve sizler de bizleri hiç mahcup etmediniz, desteğinizi eksik etmediniz. Her zaman da kazanan Kaş oldu, Antalya oldu, Türkiye oldu.” ifadelerini kullandı.

Konuşmasının ardından Bakan Çavuşoğlu ve beraberindekiler, seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı.

Çavuşoğlu, ilçede Antalya Büyükşehir tarafından yapımı tamamlanan Kaş Otobüs Terminali ve Kaş Belediyesince yapımı sona eren Çerçiler Parkı ve Sosyal Tesisleri açılış törenine de katıldı.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER