VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 07 Aralık 2018 15:30:10

0 Yorum

Evsizlerin sıcak yuvası hazır

Antalya Büyükşehir Belediyesinin Karaalioğlu Parkı içindeki eski hizmet birimleri evsizler için sıcak birer yuvaya dönüştürüldü.

Antalya Büyükşehir Belediyesinin Karaalioğlu Parkı içindeki eski hizmet birimleri evsizler için sıcak birer yuvaya dönüştürüldü.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığınca soğukların başlamasıyla dışarıda yaşamak zorunda kalan vatandaşlar için hazırlıklar tamamlandı. Büyükşehir Belediyesinin Karaalioğlu Parkı içinde bulunan eski hizmet birimleri sıcak bir yuvaya dönüştürülerek, evsiz vatandaşların hizmetine sunuldu.

Büyükşehir Zabıtası ve emniyet güçleri tarafından tespit edilip, sokaklardan alınan vatandaşlar buraya yerleştirilecek. Evsizlerin barınma ihtiyaçları yanında yemek, sıcak su, temizlik, giyim gibi temel ihtiyaçları da karşılanacak. 100 yatak kapasitede ve en uygun şartlarda hizmet verecek olan Büyükşehir Belediyesi, havalar ısınana kadar evsiz vatandaşları misafir edecek.

Sokakta yaşayan vatandaşların Alo 155 ile emniyet güçlerine veya 249 50 84 no’lu telefondan zabıtaya bildirilmesi istendi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER