VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 03 Temmuz 2019 18:28:53

0 Yorum

Güreşçiler Kırkpınar’a uğurlandı

Kaş Belediyesi Güreş Takımı, 1-7 Temmuz tarihleri arasında Edirne’de düzenlenecek 658’inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine katılmak üzere yola çıktı. Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, güreş takımını Kırkpınar Güre

Kaş Belediyesi Güreş Takımı, 1-7 Temmuz tarihleri arasında Edirne'de düzenlenecek 658’inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine katılmak üzere yola çıktı. Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, güreş takımını Kırkpınar Güreşleri'ne uğurladı.

Edirne Kırkpınar'da yapılacak Kırkpınar Güreşleri'ne katılacak Kaş Belediyespor Güreş Takımı her yıl olduğu gibi bu yıl da güreşlere iddialı hazırlandı.

Belediye binası önünde güreş takımını Kırkpınar'a uğurlayan Başkan Mutlu Ulutaş, “10 güreşçimizi Kırkpınar Güreşlerine uğurladık. Güreşçilerimize güveniyoruz. 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Kaş'ı en güzel şekilde temsil edip, başarılarla döneceklerine inanıyorum. Takımımıza ve teknik ekibe iyi yolculuklar ve başarılar diliyorum.” dedi.

Kaş Belediyesi Güreş Takımını uğurlamak için Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çalışkan, Merkez Muhtarı Sadık Çalışkan ve güreşçilerin aileleri de hazır bulundu.

658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, 5 Temmuz'da başlayacak.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER