VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 02 Ekim 2020 11:07:24

0 Yorum

‘Her zaman barıştan yanayız’

Kaş Belediyesinin ekim ayı meclis toplantısı, Başkan Mutlu Ulutaş yönetiminde gerçekleştirildi. Ulutaş, “Bizim niyetimiz her zaman barıştan, huzurdan, dostluktan yana.”

Kaş Belediyesinin ekim ayı meclis toplantısı, Başkan Mutlu Ulutaş yönetiminde gerçekleştirildi. Ulutaş, “Bizim niyetimiz her zaman barıştan, huzurdan, dostluktan yana.”

Toplantıda konuşan Mutlu Ulutaş, yurt ve dünya gündeminde yer alan konulardan bahsetti.

Kaş’a 2 kilometre uzaklıktaki Meis’te uzun zamandır Yunanistan ve arkasındaki devletlerin ülkemize yönelik tacizleri olduğunu anlatan Ulutaş, “Yıllardan bu yana Meis’le Kaş iç içe yaşıyor ama bir problem yaşanmadı.” dedi.

Milli Savunma Bakanı ve kuvvet komutanlarının geçtiğimiz ay ilçeyi ziyaret ettiğini hatırlatan Ulutaş, Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul Aker ve Kaş kahramanı Topçu Çavuş Yusuf Ziya Erdil anıtına çelenk koyduklarını dile getirdi.

Ulutaş, Kaş’ın stratejik bölgede bulunduğunu belirterek, “Bizim niyetimiz her zaman barıştan, huzurdan, dostluktan yana. Her şeyin iyi olacağına, Kaş’ın huzur ve barış içerisinde güzel günlere doğru yürüyeceğine inanıyorum.”  ifadelerini kullandı.

Ermenistan’ın Azerbaycan’a saldırısına değinen Ulutaş,  “Allah Azerbaycanlı kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Cumhurbaşkanımız da ifade etti. Biz, millet, devlet olarak Azerbaycan’ın her zaman yanında olduğumuzu ifade ediyoruz.” diye konuştu.

Ulutaş, kongrelerini gerçekleştiren AK Parti, MHP ve CHP’ye hayırlı olsun temennisinde bulunarak, sözlerini tamamladı.

Ardından toplantıda, Kaş ile Ahatlı, Karadağ, Kalkan, Kınık, Ova, Yeşilköy, Ağullu, Bayındır ve Çukurbağ mahallelerine ilişkin imar planı konulu maddelerin görüşülmek üzere, ilgili komisyona havale edilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

2021 mali yılı performans programı, bütçesi, bütçe kararnamesi ve gelir tarifelerinin görüşülmesi de komisyona havale edildi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER