VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 23 Mart 2020 14:41:40

0 Yorum

Jandarmadan evden çıkamayan yaşlılara destek

Antalya’nın Kaş ilçesinde jandarma ekipleri, koronavirüs salgınına karşı İçişleri Bakanlığı genelgesi ile sokağa çıkması sınırlandırılan 65 yaş ve üzeri, kronik hastalıkları olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılad

Antalya'nın Kaş ilçesinde jandarma ekipleri, koronavirüs salgınına karşı İçişleri Bakanlığı genelgesi ile sokağa çıkması sınırlandırılan 65 yaş ve üzeri, kronik hastalıkları olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşıladı.

Antalya Valiliğince oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu, koronavirüsle mücadele kapsamında evden çıkamayan vatandaşların ihtiyaçlarını alarak evlerine kadar götürecek.

Bu çerçevede Kaş’ta jandarmadan yaşlılara evde destek uygulaması başladı. İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, İçişleri Bakanlığı genelgesiyle koronavirüse karşı sokağa çıkması sınırlandırılan 65 yaş ve üzeri, kronik hastalıkları bulunan vatandaşların ihtiyaçlarını karşıladı. Ekipler, mahallelerden 112 hattına yapılan yardım ihbarı üzerine, evden çıkamayan yaşlıların alış verişlerini yaparak gıda ihtiyaçlarını evlerine götürdü.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER