VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 06 Haziran 2019 14:24:05

0 Yorum

Kaputaş’ta bayram izdihamı

Antalya’nın önemli turizm merkezlerinden Kaş’a 9 günlük Ramazan Bayramı dolayısıyla gelen tatilciler plajları doldururken, Kaputaş karayolunda yoğun araç trafiği nedeniyle izdiham yaşandı.

Antalya'nın önemli turizm merkezlerinden Kaş'a 9 günlük Ramazan Bayramı dolayısıyla gelen tatilciler plajları doldururken, Kaputaş karayolunda yoğun araç trafiği nedeniyle izdiham yaşandı.

Açık yeşilden maviye doğru rengi değişen muhteşem denizi ve doğallığıyla dünyaca ünlü Kaputaş Plajı, gözde mekanlardan biri olmayı sürdürüyor. Tatilciler, Kaş ile Kalkan arasındaki Kaputaş’a akın etti. Yoğunluk nedeniyle Kaputaş yolunda 3 kilometrelik araç kuyruğu oluşurken, tatilciler araçlarını park edecek yer bulmakta zorlandı. Araç trafiği nedeniyle izdiham yaşanırken, jandarma ve asayiş ekipleri emniyeti sağladı. Bölgede her hangi bir olumsuzluk yaşanmadı. 

Yaşanan izdihama rağmen hava sıcaklığının 26, deniz suyunun 22 derece ölçüldüğü ilçede yerli ve yabancı turistler sıcak havanın ve denizin keyfini çıkardı. Kaputaş Plajını dolduran tatilciler, burada muhteşem doğa manzarası eşliğinde mavinin her tonunu barındıran serin suya girerek denizden istifade etti.

Tatilci akınına uğradı

Kaş'ta bayram tatili nedeniyle sahiller ve plajlar doldu.

İşletme Müdürü Ali Evren, Kaş Belediyesi Kaputaş Plajında tatilcileri en güzel şekilde ağırlamaya çalıştıklarını ifade ederek, “Burada günlük yaklaşık 10 bin kişiye en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Temel amacımız insanları memnun ederek, evlerine sağlıklı şekilde ulaşmalarını sağlamaktır. Bayram sebebiyle ihtiyaçları karşılamaya yönelik yoğun şekilde çaba sarf ediyoruz." dedi.

Tatilcilerden Yiğit Macit, "Kaputaş dünyanın en iyi on plajı arasında. Burada turkuaz ve mavisiyle denizin tüm renklerini görebilirsiniz. Denizin sıcaklığı da çok iyi. Plajı ve deniziyle bir müthiş bir ortam var." diye konuştu.

Eda Kahyalar ise, "Kaş'ta bayram yoğunluğu yaşanıyor. Çok kalabalık ama sıkıcı kalabalık yok. Çok memnunuz, tatil güzel gidiyor. Kaputaş Plajının denizi meşhur. Herkes Kaş'a gelmeli." ifadelerini kullandı.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER