VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 01 Haziran 2020 17:47:14

0 Yorum

Kaputaş’ta denize girme yasağı bitti, yağış başladı

Antalya’nın Kaş ilçesi, denize girme yasağının sona erdiği 1 Haziran tarihine yağışla girdi.

Antalya’nın Kaş ilçesi, denize girme yasağının sona erdiği 1 Haziran tarihine yağışla girdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamayla normalleşme sürecine ilişkin kararlar kapsamında 1 Haziran’dan itibaren sahil ve plajlar da açıldı.

Kaş’a 23 kilometre uzaklıkta yer alan dünyaca ünlü Kaputaş plajı da söz konusu açıklama doğrultusunda kapılarını ziyaretçilere açtı. Ancak Kaş, denize girme yasağının sona erdiği, plajların açıldığı 1 Haziran tarihine yağışla girdi.

Meteorolojiden yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye, bu gece saatlerinden itibaren yeni bir serin ve yağışlı sistemin etkisi altına girecek. Hafta ortasına kadar kuzey, iç ve batı bölgelerde (Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz bölgesinin iç kesimlerinde) görülecek yağışlar sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Yağışların bugün (1 Haziran Pazartesi) Trakya, Güney ve İç Ege, Batı Karadeniz’in iç kesimleri ile göller yöresinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğüne göre, Kaş’ta havanın Pazartesi ve Salı gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi tahmin ediliyor.

Öte yandan, Kaş Belediyesi koronavirüs nedeniyle kapalı olan Kaputaş plajında normalleşme süreci çerçevesinde yaz sezonu için çalışmalarını tamamladı.

Kaputaş Sosyal Tesislerinin bulunduğu plaja salgın tedbirleri kapsamında sınırlı sayıda ziyaretçi alınacağı kaydedildi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER