VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 31 Ağustos 2021 16:30:26

0 Yorum

Kaş Belediye Başkanına kardeş şehir heyetinden ziyaret

Antalya’nın Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, kardeş şehir Şırnak’ın Silopi-Görümlü heyetini makamında kabul etti.

Antalya’nın Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, kardeş şehir Şırnak’ın Silopi-Görümlü heyetini makamında kabul etti.

AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik ve Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş’ı ziyaret etti.

Görüşmede, Kaş ve Görümlü’nün geleceğine ilişkin ikili ilişkiler ele alındı.

Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, yaptığı konuşmada, her zaman kardeş belediye Görümlü’nün yanında olduklarını söyledi.

Heyetin Kaş’a gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktaran Başkan Mutlu Ulutaş, “Bundan sonra da yapılacak kültürel, sosyal ve geleneksel ziyaretler, birbirimizi daha da yaklaştıracak, birliğimizi ve bütünlüğümüzü pekiştirecek.” dedi. 

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu da kendilerine gösterdiği misafirperverlik dolayısıyla Ulutaş’a teşekkür ettiğini kaydederek, iki kardeş şehrin geleceğine katkı sağlayacak projeler için birlikte hareket edeceklerini belirtti.

Milletvekili Rizgin Birlik ise Görümlü ile Kaş’ın kardeş belediye olmalarının mutluluk verici olduğunu, bundan sonra da Antalya’nın göz bebeği bu ilçesine her zaman geleceklerini dile getirdi.

Heyette, Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Mahsum Sevimli, önceki dönem Silopi İlçe Başkanı Fatih Bilen de yer aldı.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER