VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 02 Ocak 2019 19:52:57

0 Yorum

Kaş Belediyesinde yılın ilk meclisi

Kaş Belediye Meclisi ocak ayı olağan toplantısı, Başkan Halil Kocaer yönetiminde gerçekleştirildi.

Kaş Belediye Meclisi ocak ayı olağan toplantısı, Başkan Halil Kocaer yönetiminde gerçekleştirildi.

Toplantıda, 2019 yılında belediye meclisinin toplantı günü her ayın ilk haftası ve tatil ayı ise Ağustos kararlaştırıldı.

Kaş Belediyesi denetim komisyonu üyeleri belirlendi. Buna göre, komisyonda Ak Parti’den Ahmet Akdeniz, Durdaniye Güzey, Salih Usta, CHP’den M. Nazif Karacan, İyi Parti’den Mustafa Özen yer aldı.

Denetim komisyonu üyelerine ödenecek ücret ve meclis başkanı, meclis üyeleri, ihtisas komisyonu üyelerine huzur hakkı ücreti 130 TL belirlenerek, oybirliğiyle kabul gördü.

Kaş Merkez ve Çerçiler Mevkisi revizyon imar planı değişikliklerine askı süresince yapılan iki itiraz dilekçesinin değerlendirilmesiyle ilgili imar komisyonu raporu görüşüldü. Komisyonca itirazın reddine oybirliğiyle karar verildiği ifade edildi. Yapılan oylamada gündem maddesi imar komisyonundan geldiği şekilde oybirliğiyle kabul edildi.

Yeşilköy Mahallesi’nde yaptırılacak caminin Fırnaz Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneğine yaptırılması için belediye başkanına protokol yapma yetkisi verildi.

Oybirliğiyle gündeme alınan maddeye göre, Andifli Mahallesi Çerçiler Mevkisi’nde yapımı tamamlanan Kaş Belediyesi Park ve Sosyal Tesisleri fiyat tarifesi belirlendi.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER