VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 17 Mart 2020 17:39:15

0 Yorum

Kaş Belediyesinden koronavirüs önlemi

Antalya’nın Kaş ilçesinde belediye ekipleri tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüse karşı dezenfekte işlemlerine başladı.

Antalya’nın Kaş ilçesinde belediye ekipleri tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüse karşı dezenfekte işlemlerine başladı.

Kaş Belediyesi ekipleri tedirginliğe neden olan koronavirüse karşı resmi kurumlar başta olmak üzere, ilçe genelinde dezenfekte işlemlerine başladı. Sağlık ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri başlattığı çalışma ile resmi kurumlar, kahvehaneler, okullar, parklar, duraklar ve benzeri kalabalık alanlarda ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları yaptı.

Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, koronavirüs önlemleri kapsamında ilçenin sağlığı ve huzuru için halkın yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfeksiyon çalışmalarına başladıklarını ifade etti.

Kurum olarak ilçede toplu yaşam alanlarında dezenfekte çalışmaları kapsamında, virüse karşı tedbir amaçlı temizlik yaptıklarını belirten Başkan Ulutaş, belediye ekiplerinin düzenli olarak çalışmalara devam edeceğini kaydetti.   

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER