VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 23 Ocak 2019 09:16:15

0 Yorum

Kaş EMITT 2019’da tanıtılacak

Kaş Belediyesi, 31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde bu yıl 23’üncüsü gerçekleştirilecek Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı’na (EMITT) katılacak.

Kaş Belediyesi, 31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde bu yıl 23’üncüsü gerçekleştirilecek Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı’na (EMITT) katılacak.

90 ülkeden katılımcı ve 60 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanan EMITT, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin yanısıra Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığının (KOSGEB) desteğini alan Türkiye Otelciler Federasyonu ile Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneğinin iş ortaklığında düzenleniyor. EMITT’te, ilk iki gün turizm profesyonelleri, üçüncü ve dördüncü gün ise tatil tüketicileri ağırlanacak.

Fuar değerlendirme toplantısı

Turizm dünyasının buluşacağı fuarda Kaş Belediyesi Kaş standında yer alacak. Kaş’ın tarih, kültür ve turizm potansiyelinin tanıtılacağı fuarla ilgili bir değerlendirme toplantısı düzenlendi. Belediyedeki toplantıya Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan, Belediye Başkan Yardımcısı Lütfü Öztürk, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Evren, Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Munise Ozan, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin ile turizmciler katıldı.

Kaş’ın tanıtım faaliyetlerine yönelik değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda görüş ve öneriler ele alındı. Belediye Başkan Yardımcısı Lütfü Öztürk, fuarda Kaş’ı temsil etme ve tanıtmanın öneminden bahsederek, “Kaş’ı anlatmak, tanıtmak istiyoruz. Bunu yaparken birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Kaş’ın varlığını orada hissettirmeliyiz.” dedi. TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin de EMITT’e katılacaklarını ifade ederek, TÜRSAB TV’den Kaş’a destek vereceklerini belirtti.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER