VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 29 Mart 2021 13:40:11

0 Yorum

Kaş Kültür Merkezi’nin yapımı hızla devam ediyor

Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla Kaş Belediyesi tarafından ilçede yaptırılmaya başlanan kültür merkezinin inşası hızla devam ediyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla Kaş Belediyesi tarafından ilçede yaptırılmaya başlanan kültür merkezinin inşası hızla devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl aralık ayında düzenlenen törenle temeli atılan ve Kaş Ziraat Odası binası yakınındaki alan üzerinde yükselmeye başlayan kültür merkezinin yapım çalışmalarının yüzde 20’si tamamlandı. Merkezde, 200 kişilik konferans salonunun yanı sıra kütüphane, sergi, çalışma ve atölye odaları da inşa edilecek.

Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Kaş Kültür Merkezi’nin ilçe için çok önemli olduğunu vurguladı.

Medeniyetin, kültürün, sanatın belirli bir yerleşim yerinde bulunmasının, o bölgenin gelişmişliğinin bir göstergesi olduğunu dile getiren Başkan Ulutaş, “Dolayısıyla biz de burada kültür merkezimizi inşa ediyoruz. Burada her kesimin kullanabileceği ve Kaşımıza farklı bir zenginlik katacak bu merkezin inşası bizim için önemli. En kısa zamanda tamamlayıp hemşerilerimizin kullanımına sunmayı hedefliyoruz.” dedi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER