VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 23 Nisan 2019 07:50:37

0 Yorum

Kaş Ülkü Ocakları hizmete açıldı

Antalya’nın Kaş ilçesinde Ülkü Ocakları hizmete açıldı. Ülkü Ocakları Kaş İlçe Başkanlığına Bekir Baynurlar atandı.

Antalya'nın Kaş ilçesinde Ülkü Ocakları hizmete açıldı. Ülkü Ocakları Kaş İlçe Başkanlığına Bekir Baynurlar atandı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığının bulunduğu binada gerçekleşen açılış programına Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu, Ülkü Ocakları Kaş İlçe Başkanı Bekir Baynurlar, MHP İlçe Başkanı Cemil Kolak da katıldı.

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu açılışta yaptığı konuşmada, uzun yıllardan beri ülkü ocakları bünyesinde Kaş’ta bir ocak açılması noktasında çok ciddi talepler olduğu ifade etti.

Genel merkezin de talimatlarıyla ilçede bir ocak açma sürecine hızlı şekilde girdiklerini belirten Başkan Küreşoğlu, teşkilat birim yöneticileri ve il ocak yöneticilerinin yoğun çalışmalarıyla Ülkü Ocakları Kaş İlçe Başkanlığına Bekir Baynurlar’un atandığını kaydetti.

Küreşoğlu, “Ülkü ocaklarının açılması hem burada eğitim öğretim hayatına devam eden kardeşlerimizin nitelikli bir Türk ve Müslüman evladı olarak yetişmesinin önünü açacak hem de geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi her türlü uyuşturucudan, kötü maddeden, bağımlılıktan ve yanlış işlerden de uzak tutacak. Ülkü ocaklarının açılmasından daha önemli bir şey varsa o da ülkü ocaklarına destek olacak büyüklerimizin olmasıdır. Sizlerin destekleriyle Kaş’ta ülkü ocakları çok daha güçlü şekilde hizmet etmeye başlamıştır. Bundan sonra da güçlü şekilde yoluna devam edecektir. Başkanımız ve yöneticilerimiz başta olmak üzere, emeği geçen tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER