VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 29 Kasım 2018 20:11:06

0 Yorum

Kaş’a hizmet yağmuru

Antalya’nın Kaş ilçesinde çok amaçlı spor, düğün salonu ve bölgesel hal yapılacak.

Antalya’nın Kaş ilçesinde çok amaçlı spor, düğün salonu ve bölgesel hal yapılacak.

Büyükşehir Belediyesinin hizmetleri kapsamında Kaş’ın Ova, Kınık, Çavdır ve Sütleğen mahallesinde çeşitli çalışmalar gerçekleştirilecek.

Ak Parti Kaş İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı Bedrullah Erçin ve yüklenici firma yetkilileri, geçtiğimiz aylarda ihalesi yapılan Ova Kapalı Spor Salonunun kurulacağı arazide incelemelerde bulundu.

Başkan Ulutaş yaptığı açıklamada, tamamlandığında Kaş’ın bir cazibe merkezi haline gelecek salonun birçok farklı spor dalında hizmet vereceğini belirtti.

Büyükşehir Belediyesi tarafından aralık ayında ihaleye çıkacak Kınık Hal Kompleksine ilişkin bilgi de veren Ulutaş, içerisinde cami, restoran, kafeterya gibi birçok farklı sosyal yaşam alanı bulunduğunu ifade ederek, “Proje bedeli 350 milyon TL gibi dev bir yatırımı ilçemize kazandıran Menderes Türel başkanımızın katılımı ve ocak ayı içerisinde temel atma töreni ile ilk kazmayı vuracağız. 2 yıl içerisinde tamamlamayı planladığımız projeyle Kınık, Ova ve Yeşilköy Hallerimizi aynı çatı altında toplayacak, bölgemize ekonomik ve sosyo-kültürel hareketlilik kazandıracağız.” dedi.

Öte yandan, bu yıl mayıs ayında ihalesi yapılan Sütleğen Düğün Salonu için yüklenici firmaya yer teslimi yapılırken, Çavdır Mahallesi’ndeki düğün salonu inşaatında da sona yaklaşıldığı kaydedildi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER