VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 07 Mart 2019 16:26:38

0 Yorum

Kaş’a KBB uzmanı

Antalya İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Kaş Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) hastalıkları bölümüne doçent doktor atandı.

Antalya İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Kaş Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) hastalıkları bölümüne doçent doktor atandı.

Kaş Devlet Hastanesine KBB hastalıkları uzmanı doçent doktor Altay Ateşpare atandı.

1970 Rize doğumlu Doç. Dr. Ateşpare, 1995 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1999-2003 yılları arasında ihtisasını Kocaeli Üniversitesi’nde yapan Ateşpare, aynı kurumda bir yıl görev aldı. 2004-2009 yılları arasında Alanya’da özel bir hastanede çalıştı. Maltepe Üniversitesi’nde iş hayatına devam ederek, geçtiğimiz yıl doçentlik ünvanını aldı. Son olarak Kaş Devlet Hastanesine atandı.

Göreve başlayan Doç. Dr. Ateşpare, böyle güzel bir ilçede görev yapacağı için kendisini çok şanslı hissettiğini ifade ederek, “Hastane bünyesinde rutin kulak burun boğaz ameliyatları geniz eti, bademcik, burun eğrilikleri ameliyatları, özellikli işlem gerektiren kulak ameliyatları ve baş boyun kitlelerine yönelik işlemleri de yapılabilecek. Böylece ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın bu konudaki şikayetleri yerinde çözülecek, diğer il ve ilçelere gitmesine gerek kalmayacak.” dedi.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER