VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 18 Mart 2022 15:23:34

0 Yorum

Kaş’ta Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümü

Antalya’nın Kaş ilçesinde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107’nci yıl dönümü nedeniyle anma programı düzenlendi.

Antalya'nın Kaş ilçesinde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 107'nci yıl dönümü nedeniyle anma programı düzenlendi.

Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başlayan törende, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Kaymakam Şaban Arda Yazıcı ve Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş’ın katılımıyla Kaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam eden programda, günün anlam ve önemine ilişkin konuşmanın ardından şiirler okundu, oratoryo gösterisi ve ‘Bir Çanakkale Zaferi’ adlı gölge oyunu sunuldu.

Program, ‘18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’ temalı resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödül verilmesiyle sona erdi.

Öte yandan, Kaş Akçagerme Turizm Park tesislerinde, Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü dolayısıyla şehit ve gazi aileleri onuruna yemek programı gerçekleştirildi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER