VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 01 Nisan 2019 00:45:36

0 Yorum

Kaş’ta Mutlu Ulutaş kazandı

Antalya’nın Kaş ilçesinde belediye başkanlığı seçimini resmi olmayan sonuçlara göre, Cumhur ittifakı adayı AK Parti’li Mutlu Ulutaş kazandı.

Antalya’nın Kaş ilçesinde belediye başkanlığı seçimini resmi olmayan sonuçlara göre, Cumhur ittifakı adayı AK Parti'li Mutlu Ulutaş kazandı.

Resmi olmayan sonuçlara göre 16 bin 181 (yüzde 43,21) oy alan Mutlu Ulutaş, Kaş Belediye Başkanı seçildi.

Gönüllerimiz bir

Kaş’taki sonucun belli olmasının ardından Cumhuriyet Meydanı’nda konuşan Ulutaş seçim sürecindeki çalışma arkadaşlarına ve hemşerilerine teşekkür ederek, “İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz bundan sonra hiç bitmeyecek. Hep birlikteyiz, gönüllerimiz bir. Kaşımıza, memleketimize, 54 mahallemize birlikte güzel hizmetler kazandıracağız ve sizlerle beraber yol yürüyeceğiz. Ümit ederim ki, 5 yıl içerisinde Kaşımıza güzel hizmetler kazandırırız. Amacımız gök kubbede hoş bir seda bırakmak. Bunu yapabilirsek ne mutlu. Hepinize sevgiler sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Mutlu Ulutaş kimdir?

1978 Kaş doğumlu Mutlu Ulutaş, Celal Bayar Üniversitesi Fen Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. 2008 yılında yapılan AK Parti 3’üncü olağan Kaş İlçe Kongresinde yönetim kurulu üyeliğine seçilerek, siyasi hayatına başladı. Partisinin çeşitli kademelerinde aktif görevlerde bulundu. 11 Şubat 2012 tarihinde yapılan 4’üncü olağan Kaş İlçe Kongresinde başkan seçildi. 2012 yılından beri yürüttüğü ilçe başkanlığı görevinden 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinde Cumhur ittifakı AK Parti Kaş Belediye Başkan aday adaylığı için ayrıldı ve belediye başkan adayı olarak seçimlere katıldı.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER