VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 22 Mayıs 2019 09:32:30

0 Yorum

Kaş’ta ’mutlu ve başarılı çocuk’ konferansı

Antalya’nın Kaş Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’mutlu ve başarılı çocuk’ konulu konferans, eğitim bilimci yazar Dr. Özgür Bolat’ın katılımıyla yapıldı.

Antalya’nın Kaş Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'mutlu ve başarılı çocuk' konulu konferans, eğitim bilimci yazar Dr. Özgür Bolat’ın katılımıyla yapıldı.

Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi’nde düzenlenen konferansı Milli Eğitim Müdürü Faruk Atılgan da takip etti.

Konferansta eğlenceli sunumuyla beğeni alan Dr. Bolat, mutlu ve başarılı çocuğa giden adımlardan bahsetti. ‘Her başarı mutluluk getirir mi, çocuklarımızı övgüye boğmak neden onlara zarar verir, ödül ve ceza yerine kullanılabilecek yöntemler nelerdir, rekabetin motivasyona etkisi olumlu mudur, çocuklarımızda sorumluluk duygusu nasıl gelişir, hangi anne baba davranışları mutlu ve başarılı çocuğun önünü açar, yeteneğin geliştirilmesi ve genler ile ilişkisi nedir, gerçek sevgi nedir, çocuklarımız gerçekten nasıl sevilir?’ gibi sorular üzerinden konuyu anlattı.

Konferans sonunda Dr. Bolat, velilerden gelen soruları da yanıtladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Atılgan tarafından Dr. Bolat’a plaket takdim edildi.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER