VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 21 Ocak 2021 20:49:05

0 Yorum

Kaş’ta örnek sürücüler ödüllendirildi

İçişleri Bakanlığınca trafik kazalarındaki ölüm ve yaralanma olaylarını en aza indirmek amacıyla uygulanan ’Bu Yolda Hep Birlikteyiz’ projesi kapsamında, Antalya’nın Kaş ilçesinde örnek sürücülere plaket verildi.

İçişleri Bakanlığınca trafik kazalarındaki ölüm ve yaralanma olaylarını en aza indirmek amacıyla uygulanan 'Bu Yolda Hep Birlikteyiz' projesi kapsamında, Antalya’nın Kaş ilçesinde örnek sürücülere plaket verildi.

İlçede yetkililerce yapılan denetimlerin ardından trafikte kurallara uyan, duyarlı, saygılı ve bilinçli sürücüler belirlendi.

Kalkan Jandarma Karakol Komutanlığında gerçekleşen programda, Kaymakam Yazıcı, proje kapsamında minibüs, motosiklet ve otomobil sürücüsüne plaket verdi.

Programda konuşan Yazıcı, kurallara uyarak örnek davranış gösteren 3 sürücünün teşekkür plaketiyle ödüllendirildiğini belirtti.

Sürücüler de kurallara gereken özeni gösterdiklerini, uymaya çalıştıklarını dile getirdi.

Programa, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ali Erol, Kalkan Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Hakkı Yıldırım, Trafik Tim Komutanı Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Hasan Tekin de katıldı.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER