VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 21 Nisan 2020 12:11:22

0 Yorum

Kaş’ta semt pazarı günü değişti

Türkiye’de koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla 23 Nisan’dan itibaren dört gün boyunca sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinin ardından, Antalya’nın Kaş ilçesinde cuma günü açılan semt pazarının bu haft

Türkiye'de koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla 23 Nisan'dan itibaren dört gün boyunca sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinin ardından, Antalya’nın Kaş ilçesinde cuma günü açılan semt pazarının bu hafta çarşamba günü kurulacağı bildirildi.

Türkiye'de koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla 31 ilde 23, 24, 25 ve 26 Nisan tarihlerinde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Bu kapsamda, Kaş Kaymakamlığı ilçedeki tüm meyve-sebze pazarlarının 22 Nisan çarşamba günü kurulacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada, “23, 24, 25 ve 26 Nisan tarihlerinde sokağa çıkma yasağı ve 24 Nisan cuma günü mübarek Ramazan ayı başlangıcı olması münasebetiyle vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için ilçemizdeki tüm meyve-sebze pazarları, 22 Nisan çarşamba günü kurulacaktır. Pazaryerlerine maskesiz girilemeyecektir. Sosyal mesafe kurallarına uymanızı önemle rica ederiz. Vatandaşlarımıza saygı ile duyurulur.” ifadeleri kullanıldı.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER