VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 28 Şubat 2020 16:00:36

0 Yorum

Kayıp Melisa’ya ulaşıldı

Antalya’nın Kaş ilçesinde bir haftadır kayıp ortaokul öğrencisi Melisa Çelikli’den haber alındı. İlçe Jandarma Komutanlığının çalışması sonucunda 15 yaşındaki kayıp kıza ulaşıldı.

Antalya'nın Kaş ilçesinde bir haftadır kayıp ortaokul öğrencisi Melisa Çelikli’den haber alındı. İlçe Jandarma Komutanlığının çalışması sonucunda 15 yaşındaki kayıp kıza ulaşıldı.

İddiaya göre, Kaş'ın Kınık Mahallesi'nde yaşayan Şenol ve Nurcan Çelikli çiftinin 7 çocuğundan biri Melisa, geçtiğimiz hafta sonu 07 SAV 47 plakalı otomobile bindirilerek kaçırıldı. Kızlarının halasının oğlu tarafından kaçırıldığını öne süren Çelikli çifti, savcılığa başvuracaklarını ifade etti.

Kaş İlçe Jandarma Komutanlığı konuya ilişkin çalışma başlattı. Kınık Mahallesi’nde meydana gelen kız kaçırma olayı ile ilgili olarak yapılan çalışmalar ve görüşmeler sonucunda, Melisa Çelikli bu sabah saat 07.30 sıralarında İlçe Jandarma Komutanlığına geldi. Ardından yapılan görüşme neticesinde olayın şüphelisi M. Y. de İlçe Jandarma Komutanlığına geldi.

Şahısların ifadeleri alınmak üzere, Cumhuriyet Savcılığına çıkarılacağı kaydedildi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER