VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 13 Şubat 2020 14:14:40

0 Yorum

Kınıkspor Kaş Belediyesinden destek istedi

Antalya Süper Amatör Ligi takımı Kınıkspor, Kaş Belediyesinden destek talep etti.

Antalya Süper Amatör Ligi takımı Kınıkspor, Kaş Belediyesinden destek talep etti.

Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş ve Kınıkspor Başkanı Ayhan Yıldırım bir araya geldi. Belediyede gerçekleşen toplantıda meclis üyesi Uğur Çıralı, Kınıkspor teknik kadrosu ve futbolcular da hazır bulundu.

Toplantıda konuşan Kınıkspor Başkanı Ayhan Yıldırım, göreve geldikleri kısa sürede yönetim ve takım kadrosunu oluşturduklarını, sezona katıldıklarını ifade ederek, “Takıma destek sağlayan gönüllülerin, taraftarların, futbolcuların, hocaların ve kulüp çalışanlarının fedakarlıklarıyla bugünlere geldik. Kişisel destekler, kısa vadeli planlar, borçlanma ve zamana bırakılan yardımlar ile başarılı olmak mümkün değildir. Her yıl bu sorunların tekrar ederek devam ettiği görülmektedir. Bu nedenle radikal kararlar alınmalıdır. Kınıkspor Kulübünün yarını, misyonu, sıkıntıların giderilmesi, şampiyonluk hedefiyle sürdürülebilir başarı için kurumsallaşarak yol alması gerekmektedir. Kurumsallaşma için paydaşlarla bir toplantı yapılması gereklidir. Ligden düşme tehlikemiz yok ancak ekonomik açıdan sıkıntı yaşıyoruz. Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş’tan yardım talep ediyoruz.” dedi.

Başkan Mutlu Ulutaş da konuyla ilgili gereği yapılacağını ve gelecek yıl için bir ekip çalışması gerçekleştirileceğini söyledi. Toplantı sonunda Başkan Ulutaş, futbolculara tatlı ikram etti.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER