VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 23 Ağustos 2019 17:41:43

0 Yorum

‘Kınıkspor’da hedef şampiyonluk’

Antalya’nın Kaş ilçesinde yapılan Kınıkspor olağanüstü genel kurulunda Ayhan Yıldırım başkanlığa seçildi. Yıldırım, “Kınıkspor’da başarı için kenetlenmeli, bu mücadeleyi birlikte vermeliyiz.”

Antalya’nın Kaş ilçesinde yapılan Kınıkspor olağanüstü genel kurulunda Ayhan Yıldırım başkanlığa seçildi.  Yıldırım, “Kınıkspor’da başarı için kenetlenmeli, bu mücadeleyi birlikte vermeliyiz.”

Antalya Süper Amatör Ligi takımı Kınıkspor’un Başkanı Ayhan Yıldırım yaptığı yazılı açıklamada, kısa zamanda şampiyonluklar yaşayan ve geçmişi başarılarla dolu bu güzide kulübün kapanma aşamasına gelmesinin üzücü olduğunu belirterek, çalışmalara başladıklarını, hemşerilerinden destek ve yardım beklediğini kaydetti.

“Güçlü Kınıkspor için…”

Başkan Ayhan Yıldırım hedeflerinin BAL ligiyle sınırlı olmadığına işaret ederek, “Görevimiz takımımızı 3. lige çıkarmaktır. Kınıkspor’umuzu sportif başarı yanında, en büyük eksikliğimiz olan tesisleşme, altyapı ve kalıcı gelirler konusunda güçlü kılmaktır. Kaş’ta yaşayanlar olarak bu renklere gönül vermiş bizler, kalıcı başarılar arzuluyorsak kenetlenmeliyiz. Bu mücadeleyi birlikte vermeliyiz. Kınıkspor’un başarısı için Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı, Kaş Kaymakamlığı, Kaş Belediyesi Başkanlığı, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, siyasi ve STK’ların temsilcileri ile sponsorluk gibi görevleri üstlenen yardımsever Kaşlı hemşerilerimiz bizlerin yanında yer alacaktır. Bu bizler için inanılmaz bir güçtür.” dedi.

2019-2020 Süper Amatör Lig sezonunun başlamasına kısa bir süre kala Kınıkspor’da tecrübeli bir teknik ekip ve güçlü bir kadronun kurulması gerektiğine dikkati çeken Başkan Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:

“Maçlarda fair play ruhu”

“Kınıkspor için tesisleşme, gelirlerin arttırılması, kalıcı maddi kaynak, malzeme desteği gibi yapılması gereken tüm hizmetler için yanımızda yer alan kamu kurum kuruluşları ve yönetim kuruluyla birlikte bu konuları istişare etmek ve projelerimizi uygulayamaya koymak üzere bir araya gelerek istişarelerde bulunacağız. Tabi ki özlemle beklenen şampiyonluk. Başarıların olağanüstü bütçelerle değil, akıllı seçimlerle gerçekleşeceğinin bilincindeyiz. Tecrübeli teknik ekip ve güçlü bir kadro ile şampiyonluk hedefliyoruz. Taraftarımız her şeyimiz. Onlarla içte ve dışta oynayacağımız tüm maçlarda birlikte olacağız. Stadımızda küfrün yok olması, tüm Kınıklıların beklentisi. İç sahada oynayacağımız maçlara kadınlar ve çocuklarımızın gelmesi için gerekli teşvikler yapacağız. Ailece maç seyretmenin keyfini beraber yaşayacağız. Tüm maçlarımızda fair play ruhuyla hareket edeceğiz.”

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER