VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 22 Ocak 2020 13:00:25

0 Yorum

Otobüse sığınan köpek şehir turu attı

Antalya’da sahibini kaybeden ve soğuk havada üşüyen köpek halk otobüsüne sığındı. Sevimli köpeği otobüsünde 1 buçuk saat boyunca misafir eden sürücü, sahibinin bulunması umuduyla Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakı

Antalya’da sahibini kaybeden ve soğuk havada üşüyen köpek halk otobüsüne sığındı. Sevimli köpeği otobüsünde 1 buçuk saat boyunca misafir eden sürücü, sahibinin bulunması umuduyla Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi personeline teslim etti.

Soğuk günlerin yaşandığı Antalya’da yüzleri güldüren bir olay yaşandı. Soğuktan korunmak için halk otobüsüne sığınan köpek şehir turu attı. Olay, Varsak-Fakülte seferini yapan VF01 sefer numaralı özel halk otobüsünde yaşandı. Otobüs şoförü Taner Özgün, 100. Yıl durağında yolcu aldığı sırada bir köpek koşarak otobüse bindi. Sürücü Özgün, dışarıda buz kesen havadan kaçıp ısınmak için otobüse bindiğini düşündüğü köpeği indirmedi.

İnsancıl yaklaşımı ve sevimli hareketleriyle sempati toplayan köpek, yolcularla birlikte sıcak otobüsün içinde seyahat etti. Kendisi de hayvan sever olan Özgün’ün vicdanı, tasması bulunan ve hareketlerinden sahipli olduğu anlaşılan köpeği tekrar sokağa bırakmaya el vermedi. Yaklaşık 1 buçuk saat, seferini tamamlayana kadar otobüsünde misafir etti. Sürücü, misafir köpeği sahibine kavuşması umuduyla Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi personeline teslim etti.

Sahipli olduğu düşünülen Golden ırkı dişi köpek, Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi’nde sahibini bekliyor.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER