VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 24 Şubat 2021 17:49:02

0 Yorum

Uslu: Gençlik ve gelecek için spor çok önemli

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Batı Antalya ilçelerini ziyaret ederek, gençlik ve spor alanında yapılabilecek yatırımlarla ilgili istişarede bulundu. Uslu, “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur, sağlam bir gençlik ve gelecek için s

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Batı Antalya ilçelerini ziyaret ederek, gençlik ve spor alanında yapılabilecek yatırımlarla ilgili istişarede bulundu. Uslu, “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur, sağlam bir gençlik ve gelecek için spor çok önemli.”

Milletvekili Atay Uslu, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan ile Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçesini ziyaret ederek, planlanabilecek spor tesisleri hakkında kaymakamlar, kurum müdürleri ve ilçe başkanlarıyla fikir alışverişinde bulundu.

Kaş’ta Kaymakam Şaban Arda Yazıcı, Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş ve İlçe Başkanı Okay Bilgin ile bir araya gelen Uslu, yaptığı açıklamada, gençlik ve gelecek için sporun önemini vurgulayarak, bu alanda ilçelere yapılabilecek yatırımları yerinde görerek, istişare ettiklerini belirtti.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER