VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 30 Ocak 2022 15:32:15

0 Yorum

Uslu: Kaş’a yatırımlar devam ediyor

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, “Kaş yatırımlarımız, eser siyaseti anlayışımızın tezahürüdür.”

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, “Kaş yatırımlarımız, eser siyaseti anlayışımızın tezahürüdür.”

Atay Uslu, Kaş ilçesine gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında kar yağışının etkili olduğu bölgede çalışma başlatan belediye ekiplerine kolaylık diledi. Pınarbaşı Mahallesi’nde kar temizleme çalışmalarını takip eden Uslu, yağışlar sayesinde bereketli bir sezon geçireceklerini belirtti.

Kaş Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı ve Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş’ı ziyaret eden Uslu, ilçede yapım süreçleri devam eden projelerle ilgili istişarelerde bulundu. 

Uslu, yaptığı değerlendirmede, her açıdan Kaş ve Antalya’ya yatırımların sürdüğünü vurguladı.

Kaş’ta hükümet konağı, emniyet binası, yol, baraj, hayvan barınağı, kültür merkezi, meydan düzenlemesi, kreş, semt sahası, pazar yeri, sıfır atık, bisiklet yolu, millet bahçesi, sahil ve panayır alanı gibi projelerin yapım süreçlerinin devam ettiğini aktaran Uslu, merkezi ve yerel yatırımları Kaş’a götürmeye devam ettiklerini kaydetti.

Uslu, “Bizim siyasetimiz eser siyaseti. İşte Kaş yatırımlarımız, çalışmalarımız, eser siyaseti anlayışımızın bir kez daha tezahürüdür.  Her daim Kaş’lı hemşerimizin, Antalya’mızın emrindeyiz. Kaş’ımıza gözümüz gibi bakıyoruz, bakmaya devam edeceğiz. Kaş, bu dönemde de önemli eserleri kazanıyor.” dedi.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER