VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 11 Haziran 2020 18:23:14

0 Yorum

Vali Karaloğlu Antalyalılara veda etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararname ile 41 ilin valisi değişti. Diyarbakır’a atanan Vali Münir Karaloğlu, Antalyalılara twitter hesabından veda etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararname ile 41 ilin valisi değişti. Diyarbakır’a atanan Vali Münir Karaloğlu, Antalyalılara twitter hesabından veda etti.

4 yıl Antalya’da görevini sürdüren Vali Karaloğlu yaptığı paylaşımda, “Gidilecek yol varsa, gitmeyle biter. Antalya’ya bu anlayışla geldim. Bu anlayışla şehirlerin en güzeli Antalya’ya hizmet ettim. Vakit saat doldu. Diyarbakır’a gidiyorum. Elveda Antalya. Merhaba Diyarbakır.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensibiyle Diyarbakır Valisi olarak atandığını kaydeden Karaloğlu, “Van, Bursa, Antalya’dan sonra, şimdi önümde, gidilecek yeni bir yol var: Kadim şehir Diyarbakır’a hizmet. 4 yıl önce Antalya’da göreve başladım. Akdeniz’i bize ev yapan ecdadımızın mirasına hizmet etme nasibini, şükranla yaşadım. Antalya’ya, Antalyalıya layık işlere imza atmaya gayret ettim. Şimdi veda vakti. Gazipaşa’dan Kaş’a, Akseki’den Elmalı’ya, Antalya’nın her karışında, turizm, tarım, ticaret, markalaşma, yenileşme, çok sayıda projede, ilgili taraflarla vatandaşlarımızla ter döktüm. Çok anı biriktirdim. 4 yıl zarfında güzel işler yaptık. Krizleri el ele vererek aştık. Bu süreçte, aynı dertle dertlenmek en büyük gücümüzdü. Yüreklerimizin toplu vurmasıyla kazanılan başarıların parçası oldum. Şükürler olsun. Bakanlarımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, STK’larımız, basın mensuplarımız, turizmcilerimiz, çiftçilerimiz, balıkçılarımız, Antalya’nın başarısında katkısı olan herkese teşekkür ederim. Görev yaptığım her yeri, yeniden doğduğum yer olarak kabul ederim. Antalya artık yeniden doğduğum yerler arasında. Yeni görev yerim Diyarbakır’da bir hemşehriniz olarak çalışacağım. Hakkınızı helal edin.” ifadelerini kullandı.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER