VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 28 Şubat 2019 18:00:42

0 Yorum

Yörüklerle başkan adayları buluştu

Kaş Yörük Türkmen Derneği başkanı ile belediye başkan adayları buluştu.

Kaş Yörük Türkmen Derneği başkanı ile belediye başkan adayları buluştu.

Buluşmaya Kaş Yörük Türkmen Derneği Başkanı Hüseyin Kayır ile Cumhur ittifakının adayı Mutlu Ulutaş, Millet ittifakının adayı Hayri Süt ve Demokrat Parti’nin adayı Erol Demirhan katıldı.

Kaş Yörük Türkmen Derneği Başkanı Hüseyin Kayır ve üyeleri, ilçe merkezinde Cumhur ittifakının adayı Mutlu Ulutaş, ardından Kalkan Mahallesi’nde Millet ittifakının adayı Hayri Süt ve Demokrat Parti’nin adayı Erol Demirhan ile bir araya geldi.

Başkan Kayır, dernek üyeleriyle buluşmasından dolayı başkan adaylarına teşekkür etti.

Kaş Yörük Türkmen Derneğinin görüş ve taleplerini adaylara ileterek fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Kayır, “Talepler arasında çok amaçlı kültür merkezi, Yörük Müzesi, kültürel etkinlikler için sahne tırı, yöresel ürünler tanzim satış noktası tahsisi ile belediye güreş takımı ve müzik grubu kurulması, belediye bünyesinde kültür komisyonu oluşturulması, Yörük temalarının Likya Kültür Festivaline dahil edilmesi gibi konular yer alıyor. Her şey Kaş için. Birlik ve beraberlik içinde çalışarak, bölgemize en iyi hizmeti sağlayacağımıza inanıyorum.” dedi.

Adaylar da Kaş Yörük Türkmen Derneği başkanı ve üyelerinin yaptığı ziyarete teşekkür ederek, duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

(AJANSTR7)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER