VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
AjansTr7

@ Haber Tarihi : 17 Ekim 2023 11:07:03

0 Yorum

Kaş Belediyesi ekim ayı meclis devam toplantısı yapıldı

Kaş Belediyesinin ekim ayı meclis devam toplantısı gerçekleştirildi.

Kaş Belediyesinin ekim ayı meclis devam toplantısı gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş başkanlığında yapılan toplantıda, 2024 mali yılı performans programı, bütçesi, bütçe kararnamesi ve gelir tarifesi ile ilgili hazırlanan Plan ve Bütçe Komisyonu Raporları karara bağlandı.

Toplantıda konuşan Başkan Mutlu Ulutaş, Filistin-İsrail sorununa değinerek, dünyanın aklıselim ülkeleri ve Birleşmiş Milletler’in bu duruma sahip çıkması gerektiğini belirtti.

Kaş Belediyesinin cumhuriyetin 100. yılıyla ilgili hazırlıkları, diğer kamu kurumlarıyla eş güdümlü şekilde yaptığını aktaran Başkan Ulutaş, “100. yıla yakışır bir Cumhuriyet Bayramı kutlaması gerçekleştireceğiz.” dedi.

Başkan Ulutaş, Almanya’da düzenlenecek 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (Euro 2024) finallerine katılma hakkı kazanan A Milli Futbol Takımı’nı tebrik ettiğini de kaydetti.

Başkan Ulutaş'ın ve belediye meclisinde grubu bulunan siyasi partilerin sözcülerinin konuşmalarının ardından gündeme geçildi.

Toplantıda, 2024 mali yılı performans programı, bütçesi, bütçe kararnamesi ve gelir tarifesi ile ilgili hazırlanan Plan ve Bütçe Komisyonu Raporları görüşülerek, oy birliğiyle kabul edildi. 2024 mali yılı bütçe kararnamesini oluşturan 14 madde, tek tek oylandı.

Toplantı, dilek ve temenniler ile sona erdi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER